koreański przez skype

Od 25 marca wznawiamy lekcje koreańskiego, ale w obecnej sytuacji (do odwołania kwarantanny) zmuszeni jesteśmy to zrobić przez internet. Oto wytyczne do odbierania połączeń:

  1. minimum 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć (żeby mieć pewność, że technicznie wszystko jest gotowe) załóż konto na skype, które będzie zdefiniowane przez  imię i nazwisko ( każdy uczestnik musi być przez administratora – BJ rozpoznawalny jak w dzienniku)
  2. jeśli uczy Cię p. Dominika lub p.Zuzanna – szukaj naszego konta koreanski BJ (alt. link Skype), a następnie dodaj kontakt  i przedstaw się podając też dzień i godzinę zajęć ( bo najprawdopodobniej zobaczymy na ekranie Twój zaszyfrowany kod); osoby które uczy p. Aneta szukają konta bjlekcja (alt. link Skype) i dodają kontakt; proszę się przedstawić i podać dzień oraz godzinę zajęć, bo na początku wyświetla nam się zaszyfrowany kod).
  3. loguj się w czasie przeznaczonym na lekcję koreańskiego wg dotychczasowego grafika swojej grupy;
  4. na początku spotkania otrzymasz plik do pobrania, który trzeba od razu pobrać, żeby mieć go do wglądu  (to materiały do nauki)
  5. przygotuj coś do pisania, żeby robić notatki, gdy osoba prowadząca będzie analizowała przerabiany materiał
  6. słuchaj uważnie prowadzącej (w każdej grupie będzie ustalony sposób zadawania ewentualnych pytań),  odpowiadaj, gdy będą ćwiczenia; jeśli czegoś nie rozumiesz – stosuj się do wytycznych podanych na początku, żeby nie zakłócać porządku zajęć.
Napisano w wydarzenia, zdalnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*