O centrum językowym

B.J. Language Centre – japoński numer 1 w Łodzi!

Centrum językowe B.J. Language Centre, jako samodzielna placówka szkoleniowa, istnieje od 2008 roku. Od samego początku specjalizujemy się w kursach języka japońskiego prowadzonych przez Japończyków (native speakers).

Praca naszej kadry, przy sumiennym podejściu kursantów do nauki i ich pasji zgłębiania wiedzy z zakresu języka i kultury japońskiej, owocuje licznie zdawanymi egzaminami certyfikatowymi organizowanymi przez Ambasadę Japonii w Polsce, a także zakwalifikowaniem się w ogólnopolskich konkursach do czołówki osób najlepiej znających język japoński.

Kursy językowe – chiński, koreański 

Nasze centrum specjalizuje się także w prowadzeniu innych języków azjatyckich (chiński, koreański). Kursy tych języków wzbogacone są także o spotkania z kulturą Dalekiego Wschodu. W Galerii jest bogata dokumentacja naszych dodatkowych działań wspierających naukę języków.

Kursy na wszystkich poziomach i dla wszystkich grup wiekowych

Nasze kursy odbywają się na różnych poziomach zaawansowania i dla różnych grup wiekowych: od dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, licealistów, studentów, aż po osoby dorosłe (45+). Od jesieni 2021 być może obejmiemy edukacją także dzieci od pierwszego roku życia.

Zapraszamy na kursy w roku szkolnym, wakacyjne, jak również dwu- i trzymiesięczne dla osób planujących wyjazd za granicę.

Dodatkowa oferta

Organizujemy także wyjazdowe kursy językowe. Współpracujemy z Centrum Językowym w Japonii, które przyjmuje chętnych do nauki na intensywnych kursach (od kilkutygodniowych do całorocznych), z możliwością przedłużenia pobytu do dwóch lat i pracą dorywczą (wiza studencka). Zapraszamy chętnych z całej Polski. Szczegóły w zakładce Kursy wyjazdowe.

Współpracujemy z fachowcami i zarówno pasjonatami języków obcych, którzy wykonują tłumaczenia tekstów pisanych i ustnych.

Dysponujemy salami wykładowymi, wyposażonymi  do prowadzenia szkoleń oraz spotkań biznesowych.

Oto ilustrowany przegląd  wydarzeń z naszej działalności do października 2015, w której uwzględniliśmy współpracę z działającą przy naszym centrum Fundacją Ai: