Dlaczego my?

  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE: Każdego kursanta traktujemy indywidualnie, dobierając program i poziom kursu do jego możliwości i potrzeb. Przydzielamy osoby do grup z uwzględnieniem wieku i poziomu zaawansowania. Osoby nowe, dopisujące się , np. w trakcie roku szkolnego, albo na kontynuację nauki po wakacjach, weryfikujemy i prowadzimy dla nich niezbędne lekcje wyrównawcze. Oferujemy także wsparcie tym, którzy z różnych, np. zdrowotnych przyczyn, mają trudności  w  przyswajaniu wiedzy lub nie mogą uczęszczać na wszystkie zajęcia. Z uwagi na prowadzenie lekcji na podobnym poziomie w kilku równoległych grupach, możemy naszym uczniom proponować odpowiednią ofertę z możliwością zmiany dni i godzin. Rekrutacja na kursy trwa cały rok. Uzupełnieniem oferty językowej  jest opieka dzienna dla dzieci w wieku od 1 do 3 r. ż. w nowej placówce przy ul. Wyższej 31 w Łodzi. Indywidualnie podchodzimy do każdego zagadnienia, łącznie z dopasowaniem diety kateringowej dla naszych najmłodszych podopiecznych.
  • LEKTORZY: Osoby prowadzące zajęcia mają wieloletnie doświadczenie. Uczą na wszystkich poziomach zaawansowania i wszystkie grupy wiekowe, wykorzystując oryginalne materiały i pomoce w programach autorskich.  Wszystkie (nie tylko native speakerzy) znają realia kraju, z którego pochodzi nauczany przez nich język z racji pobytu, pracy i szkoleń w Japonii, Korei, czy Chinach. Dlatego też mogą odpowiadać na pytania wykraczające poza podręcznikową wiedzę. W czasie zajęć przez internet korzystają z tabletów graficznych, co jest bardzo ważne w przypadku nauki pisania znaków w językach Dalekiego Wschodu.
  • OPIEKUNKI DZIENNE: wieloletnie doświadczenie, certyfikaty, pasja pracy z dziećmi.
  • LOKALIZACJA: W czasie obostrzeń związanych z covid-19 prowadzimy kursy przez internet, więc obsługujemy osoby z całej Polski, a także z zagranicy.
  • BONUSY W OFERCIE: Oferta kursów językowych wzbogacona jest o integracyjne spotkania z kulturą Dalekiego Wschodu, które 2 razy w każdym roku szkolnym, w zależności od sytuacji i pomysłu na konkretny rok, prowadzimy w plenerze, salach widowiskowych, a ostatnio, z powodu obostrzeń związanych z covid-19,  także przez internet. W Galerii jest bogata dokumentacja naszych działań wspierających  naukę języków i odpowiadających na potrzeby naszych kursantów.
  • RABATY i PROMOCJE: Nagradzamy rabatami osoby promujące naszą placówkę. Szczegóły w zakładce Promocje.
  • WSPÓŁPRACA: Wśród naszych partnerów znajdują się instytucje i firmy o pokrewnych zainteresowaniach.
  • OPŁATY W SYSTEMIE RATALNYM: Dopasowaliśmy system opłat do różnych potrzeb i możliwości osób inwestujących w  rozwój swój lub dziecka. Stworzyliśmy system ratalny opłat za kursy językowe, żeby umożliwić naukę każdemu.
  • CERTYFIKATY: Nasze kursy języka japońskiego przygotowują m.in. do zdawania egzaminów na certyfikat JPLT (Nihongo Noriyoku Shiken) organizowanych przez Ambasadę Japonii. Programy z języka koreańskiego i chińskiego także zakładają przygotowanie do zdawania certyfikatów, choć są i takie grupy, w których jest ukierunkowanie na naukę komunikacji.
  • MATERIAŁY: W cenie kursów oferujemy materiały do zajęć.