Kategoria: język chiński

Terminy spotkań grillowych na japońskim i koreańskim

Ze względu na intensywne opady i nagłe ochłodzenie odwołaliśmy grillowe spotkania na japońskim w dniu 11.07. Osobom zadeklarowanym na ten dzień proponujemy inne terminy do wyboru: 14.07(wtorek) od godz. 17.00 (do około 19-tej) i 18.07(sobota): od godz. 10.00 (do około 12-tej) uczniowie

Napisano w język chiński, wydarzenia

Język chiński dla początkujących

Przyjmujemy zgłoszenia do nowej (początkującej) grupy z języka chińskiego. Zajęcia z lektorką z Chin ( mówiącą po polsku) w soboty od godz. 15.00 Koszt- 520zł ( możliwość rozłożenia na 2, 3 raty)

Napisano w język chiński

Język chiński – lekcja próbna

Zapraszamy na lekcję próbną z języka chińskiego dla początkujących w sobotę 31 października o godz. 13.10. Prowadzi native speaker z Pekinu, zagadnienia gramatyczne z pomocą języka angielskiego. Opłata za 2 semestry w tej grupie: 1260zł – jednorazowo lub w ratach

Napisano w język chiński

Kursy wakacyjne 2015

Przyjmujemy zgłoszenia na kursy wakacyjne dla początkujących oraz dla tych, którzy już się uczą i mają czas kontynuować naukę w wakacje. Zapraszamy do kontaktu.

Napisano w język chiński, język japoński, język koreański

Język chiński dla początkujących

20 marca o godz. 18.30 rozpoczyna się kurs języka chińskiego w nowej grupie dla początkujących; mamy jeszcze tylko 2 miejsca wolne; zajęcia prowadzi native speaker; cena za kurs (z materiałami) – 480 zł (możliwość rozłożenia opłaty na 2-3 nieoprocentowane raty)

Napisano w język chiński