Kursy wyjazdowe

W ofercie naszego centrum językowego znajdują się językowe wyjazdy zagraniczne. Dzięki współpracy z ośrodkami w Japonii i Chinach, możemy zaoferować naszym klientom różnorodne wyjazdy na kursy językowe do tych krajów. Jednakże z uwagi na obecną sytuację globalną ( covid – 19), ta część oferty jest zawieszona.

Zobacz, jakie możesz odnieść korzyści:

Korzyść pierwsza: Kontakt z żywą kulturą

pic_course01-300x221 (1)Oprócz bardzo intensywnej nauki języka (ok. 15 godzin zegarowych w tygodniu), kursy zapewniają także kontakt z różnymi aspektami kultury danego kraju poprzez specjalne zajęcia dodatkowe. Ponadto, dzięki długoterminowemu pobytowi w kraju, uczestnicy kursów mają szansę doświadczyć codziennego życia jego mieszkańców.

Korzyść druga: Szybka nauka języka

Kursy wyjazdowe są doskonałą okazją do zwiększenia swojej wiedzy o języku, dzięki intensywności zajęć i nieustannej potrzebie korzystania ze zdobytej wiedzy w praktyce. Dzięki temu łatwiej jest zacząć myśleć w danym języku, co przekłada się na znaczne zwiększenie płynności w posługiwaniu się nim w znacznie krótszym czasie niż na standardowych kursach w Polsce.

Korzyść trzecia: Międzynarodowe przyjaźnie

IMG_7732_1200Oferowane przez nas kursy odbywają się w placówkach, w których uczniami są osoby z całego świata – dzięki temu każdy uczestnik ma możliwość zawrzeć przyjaźnie z osobami z najróżniejszych kręgów kulturowych i zdobyć umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku

Zainteresowany/a?

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w kursie wyjazdowym, zapoznaj się z informacjami o kursach w Japonii (długo- i krótkoterminowych), a potem skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci szczegóły oferty i pomożemy wypełnić dokumenty aplikacyjne.

UWAGA: Kursy przeznaczone są dla osób dorosłych (po ukończeniu szkoły średniej), ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1).

Nie czekaj, zadbaj o swoją przyszłość już dziś – kliknij:

japan-77986_2