Kategoria: język japoński

Kursy wakacyjne w promocyjnych cenach

27 czerwca rozpoczną się kursy różnych języków w promocyjnych cenach: angielski i hiszpański – konwersacje z native speakerami oraz japoński na różnych poziomach zaawansowania. Grupa początkująca z języka japońskiego we wtorki i czwartki od 28 czerwca do końca lipca od godz. 18.10. Kurs obejmuje materiał 1

Napisano w język hiszpański, język japoński, język koreański, wydarzenia

Język japoński dla początkujących

12 kwietnia jeszcze jedna grupa dla początkujących rozpocznie naukę języka japońskiego. Chętnych ze szkoły podstawowej zapraszamy na godz. 17.

Napisano w język japoński

Wyjazd turystyczny do Japonii

W dniach 17-31 lipca planowany jest wyjazd turystyczny do Japonii ( Tokyo, Jokohama, Hiroshima, Kioto, Nara, Osaka). Mamy jeszcze 2 miejsca, na które mogą się zakwalifikować osoby dorosłe lub nastolatek z opiekunem. Koszt całkowity – 9 tyś.

Napisano w język japoński, ogłoszenia

Dodatkowe grupy j. japońskiego dla początkujących

Z uwagi na duże zainteresowanie nauką języka japońskiego od podstaw przyjmujemy zgłoszenia do dwóch równoległych grup sobotnich, które rozpoczną naukę 5 marca: – dla młodszej młodzieży – od godz. 9.00 – dla młodzieży LO,  studentów i pracujących – od godz.

Napisano w język japoński

Grupa początkująca z języka japońskiego od 5 marca 2016

Przyjmujemy zgłoszenia do nowej grupy dla początkujących z języka japońskiego . Zajęcia w soboty od godz. 9.00 .  Kurs trwa do 18 czerwca. Pierwsze lekcje – 5 marca. Cena – 600zł obejmuje także materiały do zajęć i spotkanie z kultura

Napisano w język japoński