Wakacyjny kurs języka koreańskiego dla początkujących

Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą rozpocząć naukę (od hangula) w trybie zdalnym – przez Skype. Proponujemy termin lipcowy we wtorki i czwartki od godz. 16.50 do 18.20. Koszt 360zł obejmuje lekcje od 6.07 do 29.07 i 1 spotkanie z kulturą koreańską ( na żywo) poza programem lipcowym do końca br. (W programie spotkania do wyboru: nauka  układu tanecznego K-pop, Random Dance, karaoke). Nauka języka przez Skype w lipcu wg zasad – wybieramy na stronie głównej (po prawej)  Koreański przez internet, przycisk S z Anetą i na czacie skype przedstawiamy się z imienia i nazwiska. Potem my wysyłamy zatwierdzenie. Wpłaty przyjmujemy na konto podane w zakładce Kontakt.

K-pop, warsztaty

Napisano w wydarzenia

Zakończenie roku szkolnego

W dniach 25-27.06 zaplanowaliśmy  spotkania z kulturą Dalekiego Wschodu jako coroczną formę zakończenia roku nauki. Plan ( dni i godzin ) dla poszczególnych grup i osób indywidualnie uczących się podaliśmy sms-em wg danych z formularzy kontaktowych  przy zgłoszeniu na kursy w naszym centrum. Uczniowie, którzy nie zadeklarowali możliwości przybycia, proszeni są o kontakt telefoniczny/ mailowy w sprawie odbioru certyfikatów od poniedziałku 28.06.

Napisano w wydarzenia

1-3 maja – dni wolne od zajęć językowych

Weekend majowy ( 1-3.05) to czas przerwy na kursach językowych. Od 4 maja powraca grafik spotkań indywidualnych i grupowych.

Napisano w wydarzenia

Przerwa świąteczna

W dniach 1- 5 kwietnia mamy w naszym centrum przerwę świąteczną, która dotyczy wszystkich grup językowych.

Mimo obostrzeń utrudniających świętowanie, życzymy naszym uczniom i ich rodzinom radości, pogody ducha, optymizmu, nadziei na lepsze dni.

Napisano w wydarzenia

Zapisy na egzamin z języka japońskiego

Dobra wiadomość z Ambasady japońskiej w Warszawie: znów można się zapisać na egzamin certyfikujący z języka japońskiego, który zaplanowano na 4 lipca 2021.  Wpłata musi być zaksięgowana najpóźniej 29 marca, więc  proszę się logować (można z zakładki Kursy – język japoński)

Napisano w wydarzenia