Zapisy na kursy na rok szkolny 2021/22

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2021/22. Zapraszamy do zapisów przez formularz zgłoszeniowy w zakładce Zapisy, gdyż trafniej dopasujemy ofertę do potrzeb każdego kursanta, wygenerujemy umowę i wpis do dziennika elektronicznego, a w ciągu roku będziemy dokumentować rozliczenie wpłat. Osoby kontynuujące naukę mogą zgłosić się do grupy z poprzedniego roku lub zmienić grafik, jeśli uda się dopasować inny termin. Weźmiemy pod uwagę sugestie zgłoszone w formularzu. Ewentualne zaległości w materiale będziemy wyrównywać we wrześniu, bo od października planujemy rozpoczęcie nowego roku nauki. Tryb spotkań będzie zależał od uwarunkować narzuconych w związku z covid-19, dlatego podejmiemy zarówno wersję stacjonarną , jak i zdalną.

W przypadku otrzymania w załączniku propozycji umowy na adres e-mail, prosimy o zapoznanie się z jej treścią,a po sprawdzeniu, odesłanie mailem zwrotnym akceptacji umowy.

Przy dokonywaniu płatności ( preferujemy przelewy), prosimy w tytule zrobić dokładny opis : imię i nazwisko kursanta, jaki język ( w skrócie wybrać: jap/ kor/ chin), dzień zajęć oraz, gdy będą raty – która rata?  np. I semestr/ trymestr/kwartał. Zdarzają się bowiem te same nazwiska i imiona kursantów, a także często różne nazwiska wpłacających, co utrudnia dokumentację rozliczeń.

Napisano w wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*