Integracja dla kursantów języka japońskiego

W drugim semestrze roku szkolnego 2020/21, we współpracy z Fundacją Ai, chcemy dać naszym kursantom możliwość integracji, gdy regularne kursy językowe odbywają się w trybie on-line.  Dlatego będziemy zapraszać poszczególne grupy na spotkania z kulturą Japonii w terminach innych (przeważnie), niż sam kurs.

Pierwsze z nich – dla uczniów do lat 15, którzy zaczęli naukę w obecnym roku szkolnym, odbyło się 27.02. Informację o kolejnych będą podawały lektorki przy okazji  lekcji na skype. Zachęcamy do proponowania terminów i wspólnego ustalania, zwłaszcza osoby pracujące. Możliwe także weekendy (soboty i niedziele).

Choć reżim sanitarny i ograniczenia zgromadzeń jeszcze obowiązują, oprócz integracji  na spotkaniach z kulturą, możemy także rozważyć  lekcje języka japońskiego w salach, np. 1- 2 razy w miesiącu – z Panią Marceliną. Decyzja należy do kursantów/ opiekunów.

Osoby, które chcą nauczyć się japońskiego hymnu nastolatków (Tegami – Angela Aki), proszone są o zgłoszenia dodatkowe ( mailem, sms, telefonicznie), gdyż oprócz nauki tekstu, zajęcia śpiewu poprowadzi muzyk – Michał Janicki, byśmy mogli zrobić pamiątkowy występ i nagranie.

Spotkania na zakończenie roku szkolnego zaproponujemy w plenerze (jeśli pogoda dopisze) lub wewnątrz budynku w dodatkowej placówce przy ul. Wyższej 31 w Łodzi.

Napisano w wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*