zakończenie roku szkolnego

Z uwagi na brak możliwości spotkań w klasach oraz sugestie, żeby limit godzin zrealizować do końca czerwca, w każdej z grup, które mają spotkania na skype, osoby prowadzące podają dodatkowe terminy zajęć, jeśli taka konieczność zaistniała. Prosimy o odczytywanie komunikatów w historii konkretnej grupy.

W tym roku, w zależności od pogody, ( na podstawie prognoz długoterminowych) zaplanowaliśmy kilka terminów spotkań grillowych poczynając od 11 lipca, jeśli będzie słoneczna pogoda, żeby spotkać się w plenerze ogródkowym.

Na spotkania w grupach języka japońskiego proponujemy strój cosplay własny lub przebranie w strój japoński na miejscu. Prosimy podawać informację zwrotną o przybyciu na  to wydarzenie i o ewentualnym samodzielnym przebraniu w strój cosplayu. Wśród punktów programu jest m.in. analiza lekcji pokazowej na tworzonej platformie, nauka tańca Tokyo ondo i degustacja potraw kuchni japońskiej.

Prosimy także o wypełnienie ankiety zadowolenia i odesłanie jej ( każda grupa ma podaną w korespondencji na skype), żebyśmy mogli dostosować kursy do oczekiwań i potrzeb uczniów.

Napisano w wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*