język japoński przez internet

W obecnej sytuacji (do odwołania obostrzeń  związanych z koronawirusem) zmuszeni jesteśmy realizować program na kursie japońskiego przez internet. Oto wytyczne do odbierania połączeń:

  1. minimum 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć ( żeby mieć pewność, że technicznie wszystko jest gotowe) załóż konto na skype, które będzie zdefiniowane przez  imię i nazwisko ( każdy uczestnik musi być przez administratora – BJ rozpoznawalny jak w dzienniku)
  2.  wyszukaj nasze konto: bjlekcja – jeśli uczy Cię p. Aneta , japonski.BJ – jeśli masz zajęcia z p. Marceliną, a następnie dodaj kontakt i przedstaw się podając też dzień i godzinę zajęć;
  3. loguj się w czasie przeznaczonym na lekcję  wg dotychczasowego grafika swojej grupy;
  4. na początku spotkania , jeśli np. jest rozpoczynany nowy rozdział, otrzymasz plik do pobrania, który trzeba od razu pobrać, żeby mieć go do wglądu  (to materiały do nauki); może być też tak, że lektorka wcześniej załączy nowe pliki, żeby każdy kto chce, mógł je dla wygody wydrukować;
  5. przygotuj coś do pisania, żeby robić notatki, gdy osoba prowadząca będzie analizowała przerabiany materiał
  6. słuchaj uważnie prowadzącej (w każdej grupie będzie ustalony sposób zadawania ewentualnych pytań), odpowiadaj, gdy będą ćwiczenia; jeśli czegoś nie rozumiesz – pytaj w sposób, jaki został ustalony przez prowadzącą na początku, żeby nie zakłócać porządku zajęć.
Napisano w wydarzenia, zdalnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*