Dodatkowe grupy z języka japońskiego

Z uwagi na zainteresowanie  uruchomiliśmy rekrutację do kolejnych grup z japońskiego dla początkujących – zajęcia będą w poniedziałki od godziny 17.30 do 19.00.

Grupa dla dzieci w wieku 7-9 lat w soboty od godz. 16.00

Początek zajęć zależy od ilości zgłoszeń – pod koniec października lub na początku listopada.

Napisano w wydarzenia

Warsztaty rysunku mangowego

Prowadzimy zapisy na warsztaty rysunku mangowego, które zaplanowaliśmy na ostatnią sobotę listopada  (25.11.2017). Zgłoś się, jeśli chcesz się nauczyć rysować  lub już rysujesz i chcesz więcej wiedzieć! Będą zajęcia w dwóch grupach.

Napisano w wydarzenia

Stoisko informacyjne w Manufakturze 1-4 września

Od 1 do 4 września w ramach oferty zajęć pozalekcyjnych Manutornister 2017 zapraszamy do naszego stoiska. Służymy szczegółami propozycji na nowy rok szkolny.

Napisano w wydarzenia

Wakacje w naszym centrum językowym

Po oficjalnym zakończeniu nauki w roku szkolnym 2016/17 w dniu 24.06. 2017 ( zdjęcia w Galerii) prowadzimy rekrutację na kursy wakacyjne i na rok 2017/18. Osoby, które nie odebrały certyfikatów  mogą umówić się na spotkanie w sekretariacie telefonicznie lub mailem. We wrześniu będą się odbywały lekcje wyrównujące poziom zaawansowania dla osób, które z różnych przyczyn zmienią dotychczasową grupę. zapraszamy do kontaktu.

Napisano w wydarzenia

24 czerwca – spotkanie z kulturą japońską

Oto zaproszenie na 24 czerwca na spotkaniu z kulturą japońską przy ul. Tuwima 34, (sala teatru Piccolo) dla wszystkich tegorocznych uczniów języka japońskiego ( można przyjść z osobą z rodziny lub zainteresowaną rozpoczęciem nauki japońskiego u nas w centrum)

Program zaczniemy o godz. 11 i potrwa minimum do godz. 14. ( max 14.30),a w nim:
– film 101 dalmatyńczyków – wersja japońska (podpisy po angielsku)
– pokaz tańca współczesnego inspirowanego Yosakoi
– pokaz kendo
– śpiew po japońsku (karaoke)
– konkurs wiedzy o Japonii z nagrodami ( dwie kategorie wiekowe: do 13 lat i dla starszych)
– rozdanie certyfikatów uczestnictwa dla tegorocznych uczniów języka japońskiego i pamiątkowe zdjęcia.

Jeśli ktoś ładnie śpiewa i chciałby dołączyć do chórku, który zaśpiewa z mikrofonem, to zapraszam na próbę 17 czerwca ( sobota) o godz. 13 do sali przy sekretariacie.
Tekst ćwiczyliśmy w poszczególnych grupach na zajęciach japońskiego, bo widownia ( wszyscy uczniowie języka japońskiego) będzie śpiewać w formie karaoke.Jeśli kogoś nie było, to można zobaczyć poniżej:

– wersja z tekstem (w romaji) https://www.youtube.com/watch?v=w7bI8TN7ECQ

– przykłady na popularność tego utworu ( hymnu młodzieży) i wykonanie przez różne zespoły, czego jest w internecie oczywiście dużo więcej:

Proszę o ewentualną informację zwrotną w przypadku zgłoszenia się do śpiewania

Napisano w wydarzenia